Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej parafii. Ufamy, iż św. Katarzyna Aleksandryjska, patronka tegoż kościoła i miasta Nowego Targu, będzie orędowała zarówno w kontaktach elektronicznych, jak i wspólnej modlitwie.

Niech dla wiernych naszej parafii będzie to jeszcze jedna forma komunikacji, a dla szukających kontaktu „furtka” do najstarszej parafii stolicy Podhala.

     Nasza Parafia posiada dwa kościoły: główny p.w. świętej Katarzyny Aleksandryjskiej oraz zabytkowy Kościółek świętej Anny na cmentarzu. Posługę w parafii spełnia aktualnie siedmiu kapłanów: ks. Proboszcz Zbigniew Płachta, wikariusze: ks.Tadeusz Skupień, ks. Włodzimierz Szumiec , Ks. Łukasz Czarnik, oraz ks. Adam Słaby - kapelan szpitala Jana Pawła II, ks.Marcin Strachanowski - kapelan szpitala  Jana Pawła II i ks. prałat Mieczysław Łukaszczyk - rektor kościoła św. Anny. 

Zapraszamy do obejrzenia elektronicznej wizytówki i to samo czynimy na progu naszej świątyni.

Gazetka                      Aktualności